Instalacje elektryczne i teletechniczne

Co charakteryzuje nasze instalacje elektryczne?

Nasze instalacje robimy zgodnie z obowiązującymi normami, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzając i konsultując wszystko z klientem na obiekcie. Załatwiamy wszystkie potrzebne materiały do wykonania inwestycji oraz potrzebne zgody do elektrowni.

Ile kosztują nasze instalacje elektryczne?

Każdy instalacja elektryczna to kwestia indywidualna, dlatego też zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu otrzymania dokładnej wyceny.

Co obejmuje oferta na instalacje elektryczne?

Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne i teletechniczne od rozrysowania elementów w budynku po montaż osprzętu i wykonanie przyłącza dla obiektu. Ponadto zajmujemy się wykonaniem niezbędnych pomiarów oraz w razie potrzeby serwisów instalacji elektrycznych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania prac związanych z elektryką.

Zakres działania w którym wykonujemy instalacje elektryczne:

Kraków, Zabierzów, Krzeszowice, Wieliczka, Balice, Skawina, Jerzmanowice, Przeginia, Skała, Iwanowice, Michałowice, Kocmyrzów, Michałowice, Zielonki, Węgrzce, Wielka wieś, Alwernia, Czernichów, Kryspinów, Liszki, Mogilany, Świątniki Górne, Rudawa, Dubie, Libertów, Golkowice,  Tenczynek, Sanka, Rybna, Tomaszowice, Bolechowice, Łazy, Ojców, Przeginia duchowna, Brodła, Mników, Wołowice, Rączna, Rudno, Raciborowice, Korzkiew, Wola Zachariaszowska , Narama, Czerna, Paczółtowice, Miękinia, Wola Filipowska, Kobylany, Modlnica, Modlniczka, Brzezie, Brzoskwinia, Burów, Chrosna, Nielepice, Rząska, Pisary, Nawojowa góra, Frywałd, Pisary, Radwanowice, Więckowice, Zelków, Będkowice, Biały Kościół, Tomaszowice, Brzezie, Ujazd, Trojanowice, Bibice, Pękowice, Boleń, Batowice, Giebułtów, Cholerzyn, Piekary, Kaszów, Zagacie, Czułówek, Rączna, Jeziorzany, Ściejkowice, Kopanka, Tyniec

Sprawdź inne nasze usługi

 • Jak mogę zamówić wykonanie instalacji elektrycznej?

  Można to zrobić na wiele sposobów, począwszy od kontaktu telefonicznego, mailowego, za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie lub po kliknięciu na stronie zakładki „Dokonaj wyceny”.

 • Czy wycena jest bezpłatna?

  Tak, wycena na wykonanie instalacji elektrycznej jest bezpłatna i ze względu na zmieniające się ceny osprzętu ważna przez jeden miesiąc.

 • Wysłałem prośbę o wycenę i co teraz?

  Od tego momentu analizujemy Państwa zgłoszenie i zaczynamy proces wyceniania – jeśli jest to możliwe na podstawie dostarczonych informacji, jeśli nie, to umawiamy się na termin, w którym możemy spokojnie spotkać się w miejscu montażu i omówić niejasne kwestie.

 • Otrzymałem gotową wycenę co dalej?

  Bardzo ważne jest poinformowanie Nas mailowo bądź przez sms o decyzji tj. czy akceptujemy wycenę i mamy rezerwować termin montażu czy też nie akceptujemy wyceny co jest równoznaczne z anulowaniem montażu i brakiem rezerwacji terminu.

 • Zaakceptowałem wycenę, jaki będzie czas oczekiwania na termin montażu?

  W zależności od natłoku prac jest to przeważnie czas około dwóch tygodni do jednego miesiąca o czym zawsze informujemy przy pierwszej rozmowie. Ze względu na charakter wykonywania instalacji terminy są elastyczne i może się zdarzyć ,że wykonamy zlecenie wcześniej, zawsze jednak przed planowanym przyjazdem uprzednio dzwonimy i umawiamy się z klientem na konkretny termin.

 • Jak przygotować się do dnia wykonania zlecenia?

  Przede wszystkim, zaplanować wszystko wcześniej, zwłaszcza jeśli na miejscu będą pracowały więcej niż jedna ekipa jednocześnie. Obiekt powinien być przygotowany tak, aby umożliwić swobodne wykonanie zlecenia.

 • Czy są przewidziane jakieś rabaty?

  Tak, dla stałych klientów przewidujemy rabaty na wykonanie kolejnych usług. Wielkość rabatu będzie widoczna na wycenie.

Pytania i odpowiedzi
Poszukaj odpowiedzi na pytania które Cię interesują.

Masz dodatkowe pytania?

Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się

Słowa kluczowe

instalacje elektryczne, usługi elektryczne Kraków, elektryczny, pomiary elektryczne, instalacje elektryczne Kraków, ogrzewanie podłogowe elektryczne, ogrzewanie elektryczne, pogotowie elektryczne, brak prądu, instalacja elektryczna w domu, przegląd, firma elektryczna, osprzęt elektryczny, instalacja elektryczna w domu, przewody elektryczne, gniazdo natynkowe, gniazda blatowe, skrzynka elektryczna, firma elektryczna, podłączenie gniazdka, rozdzielnica, elektryk, podłączenie płyty indukcyjnej , pomiary elektryczne, elektromontaż, awaria prądu