Domofony domowe

Domofony

Jakie domofony używamy?

Używamy zaawansowane domofony renomowanych firm (Laskomex, Commax) które od lat dostępne są na Polskim rynku i cieszą się bardzo dużą popularnością. Każda instalacja domofonowa zrobiona przez Naszą firmę jest przetestowana i dostosowana tak aby korzystanie z niej było komfortowe dla klientów.

Koszty

Ze względu na stosowanie markowego osprzętu, wysokie klasy materiałów, oraz estetyką wykonania nasze ceny mogę być wyższe niż u konkurencji, która stosuję sprzęt gorszej jakości znacznie odbiegający od naszych standardów m.in. przewody kiepskiej jakości, chiński osprzęt.

Co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta na instalacje domofonowe obejmuję prace począwszy od spotkania się z klientem w miejscu montażu, w celu uzgodnienia gdzie i w jaki sposób ma zostać taka usługa wykonana, wycenie, wykonaniu i przetestowaniu całości, dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, na 2-letnim bezpłatnym serwisie kończąc.

Instalacje jakie wykonujemy

W zależności od zapotrzebowań klienta oferujemy wykonanie:
– domofonów analogowych
– domofonów cyfrowych
– video domofonów dotykowymi panelami rozmownymi lub zwykłymi słuchawkami

Z racji tego że lubimy wyzwania podejmiemy się także montażu i konfiguracji innego osprzętu kupionego przez klienta.

Zakres działania

Kraków, Zabierzów, Krzeszowice, Wieliczka, Balice, Skawina, Jerzmanowice, Przeginia, Skała, Iwanowice, Michałowice, Kocmyrzów, Michałowice, Zielonki, Węgrzce, Wielka wieś, Alwernia, Czernichów, Kryspinów, Liszki, Mogilany, Świątniki Górne, Rudawa, Dubie, Libertów, Golkowice,  Tenczynek, Sanka, Rybna, Tomaszowice, Bolechowice,  Łazy, Ojców, Przeginia duchowna, Brodła, Mników, Wołowice, Rączna, Rudno, Raciborowice, Korzkiew, Wola Zachariaszowska , Narama, Czerna, Paczółtowice, Miękinia, Wola Filipowska, Kobylany, Modlnica, Modlniczka, Brzezie, Brzoskwinia, Burów, Chrosna, Nielepice, Rząska, Pisary, Nawojowa góra, Frywałd, Pisary, Radwanowice, Więckowice, Zelków, Będkowice, Biały Kościół, Tomaszowice, Brzezie, Ujazd, Trojanowice, Bibice, Pękowice, Boleń, Batowice, Giebułtów, Cholerzyn, Piekary, Kaszów, Zagacie, Czułówek, Rączna, Jeziorzany, Ściejkowice, Kopanka, Tyniec

 

Sprawdź nasze inne usługi

 • Jak mogę zamówić usługę związaną wykonaniem instalacji domofonowej?

  Można to zrobić na wiele sposobów, począwszy od kontaktu telefonicznego, mailowego, za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie lub po kliknięciu na stronie zakładki ‘Dokonaj wyceny”.

 • Czy wycena jest bezpłatna?

  Tak, wycena na usługę wykonania instalacji domofonowej jest bezpłatna i ze względu na zmieniające się ceny osprzętu ważna przez jeden miesiąc.

 • Wysłałem prośbę o wycenę i co teraz?

  Od tego momentu analizujemy Państwa zgłoszenie i zaczynamy proces wyceniania – jeśli jest to możliwe na podstawie dostarczonych informacji, jeśli nie ,to umawiamy się na termin, w którym możemy spokojnie spotkać się w miejscu montażu i omówić niejasne kwestie.

 • Otrzymałem gotową wycenę co dalej?

  Bardzo ważne jest poinformowanie Nas mailowo bądź przez sms o decyzji tj. czy akceptujemy wycenę i mamy rezerwować termin montażu czy też nie akceptujemy wyceny co jest równoznaczne z anulowaniem montażu i brakiem rezerwacji terminu.

 • Zaakceptowałem wycenę , jaki będzie czas oczekiwania na termin montażu?

  W zależności od natłoku prac jest to przeważnie czas około dwóch tygodni do jednego miesiąca o czym zawsze informujemy przy pierwszej rozmowie. Ze względu na charakter montażu terminy są elastyczne i może się zdarzyć, że wykonamy zlecenie wcześniej, zawsze jednak przed planowanym przyjazdem uprzednio dzwonimy i umawiamy się z klientem na konkretny termin.

 • Jak przygotować się do dnia montażu systemu?

  Przede wszystkim, zaplanować wszystko wcześniej ,przygotować wszystko tak abyśmy mieli dostęp do miejsc, gdzie był przewidziany montaż jakiegokolwiek urządzenia, miejsca prowadzenia kabli itd. oraz wszystkie potrzebne rzeczy bez których wykonanie zlecenia będzie nie możliwe. Mile widziana będzie w tym dniu, osoba decyzyjna z którą możemy rozwiązać wszystkie problemy mogące pojawić się w trakcie wykonania usługi.

 • Czy na instalację domofonową dajemy jakąś gwarancja i czy ma jakieś warunki?

  Tak, dajemy 2-letnią gwarancję na wykonane przez na systemy. Gwarancja jest uznana, jeśli usterka powstała na wskutek wady osprzętu, naszej winy bądź z racji innego czynnika który jest opisany w warunkach gwarancji. W każdym innym przypadku będzie to usługa płatna.

 • Czy są przewidziane jakieś rabaty?

  Tak, dla stałych klientów przewidujemy rabaty na wykonanie kolejnych usług. Wielkość rabatu będzie widoczna na wycenie.

Pytania i odpowiedzi
Poszukaj odpowiedzi na pytania które Cię interesują.

Masz dodatkowe pytania?

Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się