W dzisiejszych czasach bardzo popularne stają się transmisję na żywo, dzięki którym możliwe jest dotarcie do większej grupy odbiorców, którym możemy w każdej chwili pokazać relację z  jakiegoś wydarzenia. Zarządzanie transmisja z kamer na  online w Naszych systemach jest proste i intuicyjne. Dlatego też  każdy klient bez problemu sam obsłuży swoją relacje na żywo. Nasza oferta przewiduję transmisję z kamer na stronę internetową ,lub bezpośrednio  w serwisach  zewnętrznych typu youtube.
Jeżeli interesuję nas stream ciągły i chcemy  pokazać jakieś miejsce np. rynek miasta, panoramę miejscowości to najlepszym wyborem będzie dedykowany serwer retransmitujący.Taki rozwiązanie pozwala przesyłać obraz z kamer na żywo w dowolnym czasie, gdy tylko osoba zainteresowana zechcę w danym momencie obejrzeć naszą transmisję.Jeżeli natomiast transmisja online realizowana ma być w określonym czasie – np. stream  z obrad, transmisje z zebrań, msza online , wówczas z powodzeniem możemy wykorzystać darmowe serwery oferującym relacje na żywo.

Zalety Naszej oferty na transmisje na żywo z kamer:
– Przy streamie z okresowych wydarzeniach zerowe koszty korzystania z serwera retransmitującego
– Obraz Full HD z możliwością dopasowania kąta widzenia
– Możliwa transmisja dźwięku za pomocą dedykowanego mikrofonu, bądź z istniejącego nagłośnienia
– Podgląd na dowolnym urządzeniu smart z obsługą popularnych serwisów typu youtube oraz html5 (android, ios,smart tv, komputery, tablety)
– Możliwość archiwizacji danych
– Indywidualne podejście do klienta
– Gwarancja na wykonaną usługę

Poniżej przedstawiamy Państwu podgląd z dedykowanego serwera retransmitującego obraz 24/7

Comments are closed.