Systemy alarmowe

Jakiego alarmy domowe używamy?

Nasze systemy alarmowe opieramy na markowym i niezawodnym sprzęcie firmy Satel, wykorzystując przy tym czujniki ruchu Bosch. Przez wszystkie lata Naszej obecności na rynku mieliśmy tylko 2 serwisy związane z centralą alarmową. Cały system dzięki polskiej wersji i obsłudze za pomocą klawiatury LCD, jest przyjazny dla użytkownika i pozwala mu szybko nauczyć się jego obsługi.

Koszty

Każde alarmy domowe to kwestia indywidualnego podejścia do klienta oraz specyfiki miejsca montażu, dlatego też nie wahaj się i skontaktuj z nami w celu otrzymania szczegółowej wyceny twojego zlecenia, lub po prostu skorzystaj z  cennika dostępnego na  naszej stronie w zakładce “cennik”. Możesz także kliknąć na przycisk “Cennik usług alarmowych” widoczny na dole tej strony przy prawej krawędzi .

Co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy kompleksowy montaż systemów alarmowych począwszy od wyceny, po wykonanie okablowania, montaż osprzętu, programowania i szkolenia klienta w zakresie obsługi alarmu.

Dostępny osprzęt alarmowy

W naszej ofercie mamy dostępne zarówno alarmy przewodowe, jak i bezprzewodowe. Każdy z tych systemów może działać hybrydowo(część czujek przewodowo, cześć bezprzewodowo), po dopięciu odpowiedniego modułu GSM z kartą SIM mamy możliwość powiadamiania klienta o zdarzeniach na obiekcie.

 • Jak mogę zamówić montaż systemu alarmowego?

  Można to zrobić na wiele sposobów, począwszy od kontaktu telefonicznego, mailowego, za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie lub po kliknięciu na stronie zakładki “Dokonaj wyceny”.

 • Czy wycena jest bezpłatna?

  Tak, wycena na system alarmowy jest bezpłatna i ze względu na zmieniające się ceny osprzętu ważna przez jeden miesiąc

 • Wysłałem prośbę o wycenę i co teraz?

  Od tego momentu analizujemy Państwa zgłoszenie i zaczynamy proces wyceniania – jeśli jest to możliwe na podstawie dostarczonych informacji, jeśli nie, to umawiamy się na termin, w którym możemy spokojnie spotkać się w miejscu montażu i omówić niejasne kwestie.

 • Otrzymałem gotową wycenę co dalej?

  Bardzo ważne jest poinformowanie Nas mailowo bądź przez sms o decyzji tj. czy akceptujemy wycenę i mamy rezerwować termin montażu czy też nie akceptujemy wyceny co jest równoznaczne z anulowaniem montażu i brakiem rezerwacji terminu.

 • Zaakceptowałem wycenę , jaki będzie czas oczekiwania na termin montażu?

  W zależności od natłoku prac jest to przeważnie czas około dwóch tygodni do jednego miesiąca o czym zawsze informujemy przy pierwszej rozmowie. Ze względu na charakter montażu terminy są elastyczne i może się zdarzyć,  że wykonamy zlecenie wcześniej, zawsze jednak przed planowanym przyjazdem uprzednio dzwonimy i umawiamy się z klientem na konkretny termin.

 • Jak przygotować się do dnia montażu systemu?

  Przede wszystkim, zaplanować wszystko wcześniej zwłaszcza, jeśli system ma działać przez internet, który ma być dopiero montowany przez instalatorów. Kolejną rzeczą jest to, aby przygotować wszystko tak abyśmy mieli dostęp do miejsc, gdzie był przewidziany montaż jakiegokolwiek urządzenia, oraz wszystkie potrzebne hasła do urządzeń sieciowych, z którymi będzie parowany rejestrator.

 • Czy szkolenie z zakresu obsługi jest darmowe?

  Tak, szkolenie w dniu montażu jest darmowe, ponadto na życzenie zostawiamy kompletną instrukcję do obsługi alarmu.

 • Czy na system jest jakaś gwarancja i czy ma jakieś warunki?

  Tak, dajemy 2-letnią gwarancję na wykonane przez na systemy z naszego osprzętu. Gwarancja jest uznana, jeśli usterka powstała na wskutek wady osprzętu, naszej winy bądź z racji innego czynnika, który jest opisany w warunkach gwarancji. W każdym innym przypadku będzie to usługa płatna.

 • Czy są przewidziane jakieś rabaty?

  Tak, dla stałych klientów przewidujemy rabaty na wykonanie kolejnych usług. Wielkość rabatu będzie widoczna na wycenie.

Pytania i odpowiedzi
Poszukaj odpowiedzi na pytania które Cię interesują.

Masz dodatkowe pytania?

Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się

Ile kosztują nasze usługi?

Nie pozwól, aby coś Cię zaskoczyło i sprawdź ceny poszczególnych usług

Cennik usług alarmowych

Słowa kluczowe

Systemy alarmowe Kraków, alarm domowy, systemy alarmowe, alarmy, system alarmowy, alarm, Satel, Elmes, Ropam, Bosch, alarmy bezprzewodowe, zabezpieczenia, Kraków, Alarmy, systemy alarmowe, Zabezpieczenia, Kraków, alarmy komercyjne, systemy alarmowe małopolska, zabezpieczenia domu kraków, zabezpieczenia osiedla małopolska, systemy zabezpieczeń kraków, ochrona domu kraków, alarm satel, alarmy domowe, alarmy satel, bezprzewodowe systemy alarmowe, domowe systemy alarmowe, ealarmy, Hikvision, GANZ, DAHUA, ROPAM, Satel, RISCO, Systemy ppoz