Instalacje TV-SAT

Jakiego sprzętu używamy?

Używamy sprzętu najwyższej jakości, który pozwoli naszym klientom na nieskazitelny odbiór swoich ulubionych kanałów w najwyższych dostępnych rozdzielczościach. Całość jest skrojona do potrzeb i warunków odbioru, w miejscu zamieszkania klienta, dzięki czemu nie robimy niepotrzebnych wydatków.

Koszty

Ze względu na stosowanie bardzo dobrych produktów ( nie jakichś “marketowych” odpowiedników czy anten siatkowych) połączonych z profesjonalnym wykonaniem usługi ( w ciężkich przypadkach zastosowanie zabezpieczeń) nasze ceny mogą różnić się od konkurencji.

Nie wahaj się więc i skontaktuj się z nami w celu szczegółowej wyceny twojego zlecenia, lub po prostu skorzystaj z  cennika dostępnego na  naszej stronie w zakładce”cennik”. Możesz także kliknąć na przycisk “Cennik usług TV-SAT” widoczny na dole tej strony przy prawej krawędzi .

Co obejmuje nasza oferta?

Nasza usługa obejmuję prace począwszy od ustalenia z klientem, zakresu prac jakie będą do zrobienia, aż po załatwienie potrzebnego osprzętu, jego późniejszy montaż, programowanie, na szkoleniu i 2-letnim bezpłatnym serwisie kończąc.

Co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie telewizji

– Montaż i ustawianie anten satelitarnych oraz anten do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.
– Serwis instalacji telewizyjnych
– Programowanie dekoderów
– Instalacje Multiroom
– instalacje z typu „zez” (odbiór programów z wielu satelit z jednej anteny)
– instalacje oparte o multiswitch
– Wykonanie okablowania
– Montaż telewizorów na ścianie

to i jeszcze więcej, więc jeśli masz ciekawe zlecenie z zakresu telewizji, a nie ujęliśmy go tutaj, nic straconego wystarczy tylko skontaktować się z nami.

 • Jak mogę zamówić usługę dotyczącą instalacji telewizyjnej?

  Aby zamówić u nas usługę dotyczącą instalacji TV-SAT,  należy się z nami skontaktować za pomocą  połączenia  telefonicznego, wiadomości email, lub za  pomocą formularza kontaktowego.

 • Czy wycena jest bezpłatna?

  Tak, wycena usługi jest bezpłatna i ze względu na zmieniające się ceny osprzętu ważna przez jeden miesiąc.

 • Wysłałem prośbę o wycenę i co teraz?

  Od tego momentu analizujemy Państwa zgłoszenie i zaczynamy proces wyceniania – jeśli jest to możliwe na podstawie dostarczonych informacji, jeśli nie, to umawiamy się na termin, w którym możemy spokojnie spotkać się w miejscu montażu i omówić niejasne kwestie.

 • Otrzymałem gotową wycenę co dalej?

  Bardzo ważne jest poinformowanie Nas mailowo bądź przez sms o decyzji tj. czy akceptujemy wycenę i mamy rezerwować termin montażu czy też nie akceptujemy wyceny co jest równoznaczne z anulowaniem montażu i brakiem rezerwacji terminu.

 • Zaakceptowałem wycenę , jaki będzie czas oczekiwania na termin montażu?

  W zależności od natłoku prac jest to przeważnie czas około dwóch tygodni do jednego miesiąca o czym zawsze informujemy przy pierwszej rozmowie. Ze względu na charakter montażu terminy są elastyczne i może się zdarzyć,  że wykonamy zlecenie wcześniej, zawsze jednak przed planowanym przyjazdem uprzednio dzwonimy i umawiamy się z klientem na konkretny termin.

 • Jak przygotować się do dnia montażu systemu?

  Przede wszystkim należy przygotować wszystko tak abyśmy mieli dostęp do miejsc, gdzie był przewidziany montaż jakiegokolwiek osprzętu.

 • Czy programowanie dekodera oraz szkolenie z zakresu jego obsługi jest darmowe?

  Tak, programowanie oraz szkolenie w dniu montażu jest darmowa tak więc zaprogramujemy kanały i skonfigurujemy dekodery które będą wpinane do naszej instalacji.

 • Czy na system jest jakaś gwarancja i czy ma jakieś warunki?

  Tak, dajemy 2-letnią gwarancję na wykonane przez na systemy. Gwarancja jest uznana, jeśli usterka powstała na wskutek wady osprzętu, naszej winy bądź z racji innego czynnika który jest opisany w warunkach gwarancji. W każdym innym przypadku będzie to usługa płatna.

 • Czy są przewidziane jakieś rabaty?

  Tak, dla stałych klientów przewidujemy rabaty na wykonanie kolejnych usług. Wielkość rabatu będzie widoczna na wycenie.

Pytania i odpowiedzi
Poszukaj odpowiedzi na pytania które Cię interesują.

Masz dodatkowe pytania?

Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się

Ile kosztują nasze usługi?

Nie pozwól, aby coś Cię zaskoczyło i sprawdź ceny poszczególnych usług

Cennik usług TV-SAT

Słowa kluczowe

Instalacje telewizyjne, usługi elektryczne Kraków, instalacja anten Kraków, anteny DVB-T Kraków, anteny satelitarne Kraków, instalacje DVB-T/SAT, DVB-T, awaria anten, ustawianie anten Kraków, montaż anten Kraków, anteny telewizyjne Kraków, anteny do odbioru telewizji, montaż anteny telewizyjnej Kraków, instalacje antenowe Kraków, anteny satelitarne Kraków, montaż i serwis anten satelitarnych małopolska, zbiorcze instalacje antenowe małopolska, montaż anten TVSAT i naziemnych DVB-T, instalacje satelitarne, Instalacja anten satelitarnych Kraków, Instalacja anten DVB-T, montaż anten, regulacja anten, montaż telewizora na ścianie, montaż, serwis anten Kraków